Старт другої місії співпраці США-Україна у галузі реконструктивної урології

4 червня стартувала друга місія історичного проєкту співпраці між медичними центрами Сполучених Штатів Америки та України у галузі реконструктивної урології.

Цей проєкт є прикладом тісного співробітництва двох країн у покращенні медичної допомоги та обміну досвідом у лікуванні захворювань сечостатевої системи, особливо пораненим бійцям ЗСУ .

Організатори проєкту:
🤝Laura Bukavina ( surgeon , urologic oncology Cleveland Clinic )
🤝Shubham Gupta ( surgeon, reconstructive urology University Hospitals Cleveland Medical Center)
🤝Andrew Drozd( urology resident, University Hospitals Cleveland Medical Center)
🤝Tetyana Gabiak ( surgical assistant, Cleveland Clinic)
✅Партнери проєкту
Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи та Львівська обласна клінічна лікарня
У відділеннях наших лікарень протягом тижня буде проведено ряд складних реконструктивних оперативних втручань.
✅Головною метою проєкту є створення платформи для обміну знань та найкращих практик у галузі реконструктивної урології. Американські та українські експерти зможуть спільно працювати над складними випадками, використовуючи передові методики та технології, які так актуальні і необхідні в період війни.
✅Один з ключових етапів проєкту – організація спільних медичних конференцій та семінарів, де лікарі зможуть обмінюватися досвідом та дискутувати над актуальними проблемами у реконструктивній урології.
✅Партнерство між медичними центрами обох країн сприятиме підвищенню якості медичної допомоги пацієнтам з урологічними захворюваннями та сприятиме подальшому розвитку цієї галузі медицини.