Ліжкомісць в відділенні

Персонал

Пацієнтів за чотири місяці

оперативних втручань за чотири місяці

Комплексний підхід до лікування ран від первинної хірургічної обробки до пластичного закриття, терапія ран від`ємним тиском, закриття ран з дотриманням остеопластичного підходу. Лікування ран із втратою комплексу тканин( шкіра, м`язи, кістка). Одночасне відновлення декількох видів тканин.Пластика ран вільними клаптями. Функціональна реконструкція кінцівок. Закриття ран на опорних поверхнях кінцівок. Ревізійні втручання на ампутаційних куксах. Усунення неврином, остеофітів. Підготовка кукс до протезування.

Лікування термічної травми на всіх етапах, відновлення втраченого шкірного покриву (застосування принципу рання некректомія, ксенопластика, рання вільна аутодермопластика, пересадка комплексів тканин) – при травмах, хірургічних захворюваннях, корекція наслідків важкої опікової травми (контрактур, гіпертрофічних , келоїдних рубців). Супровід, консультація лікаря комбустіолога, щодо лікування наслідків опіків.

Висічення рубцевих контрактур та деформацій, заміщення їх місцевими тканинами, клаптями з віддалених ділянок тіла, мікрохірургічними клаптями. Заміщення та виповнення м`якотканинних дефектів, відновлення втрачених функціональних порушень. Реконструкція носа, повна реконструкція зовнішнього вуха після травм та при вроджених вадах. Корекція птозів, та наслідки порушення функції лицевого нерва. Пластичне закриття відлежків після санації. Реконструкції грудей після радикального лікування онкології власними тканинами та за допомогою експандера. Лікування алопеції методом експандерної дермотензії.

Оттопластика, нижня і верхня блефароплпастика, омоложуюча підтяжка обличчя, редукційна та аугментаційна мамопластика, висічення дрібних гіпертрофічних рубців, лікування рубців на шкірі ін`єкційними препаратами, висічення патологічних утворів шкіри ( ліпоми, гігроми, атероми, гемангіоми, родимки, ксантелазм ).

Висічення та заміщення рубцевих контрактур, контрактури Дюпюїтрена, лускаючого пальця. Заміщення дефектів тканин для відновлення функції кисті, пластичне закриття складних ран кисті. Лікування компресійних нейропатій (синдром каналу зап`ястка, синдром каналу Гійома). Ортопедична корекція парезу при пошкодженні променевого нерва. Лікування набутих та вроджених синдактилій.

Декомпресія тарзального каналу. Очищення ран ( за допомогою методики від`ємного тиску ), пластичне закриття ран ( вільна аутодермопластика, пластика місцевими тканинами, пластика повношаровими клаптями, васкуляризованими та інервованими клаптями). Супровід, консультація лікаря хірурга, профілактичні рекомендації.

Відділення створено для простої і надзвичайно важливої мети – робити людей щасливими. Реконструктивні, пластичні операції можуть знадобитися в різних життєвих ситуаціях. Відділення забезпечене висококваліфікованими кадрами – хірургами, пластичними хірургами, комбустіологами, анестезіологами, медичними сестрами, а також сучасним медичним обладнанням, яке дозволяє активно використовувати в лікувальному процесі ефективні технології раннього лікування ран.

Має значний досвід в хірургічному лікуванні наслідків важких травм з використанням мікрохірургічних технологій. Використання сучасних мікросудинних технологій в поєднанні з комплексом підготовчих заходів ( етапні хірургічні втручання, використання методики лікування від`ємним тиском) що дозволяє отримати клінічний, функціональний та естетичний ефект на рівні світових стандартів.

На базі нашого відділення працюють благодійні місії з Америки, Німеччини, Чехії, Польщі, Швейцарії, які надають допомогу з вродженими та набутими вадами пацієнтам з усієї України, особливо військовим, що виводить відділення на високий рівень роботи.