40

Ліжкомісць в відділенні

32

Персонал

1481

Пацієнтів в минулому році

56

Проліковано ВПО

Послуги відділення

Лікарями відділення надається медикаментозна і немедикаментозна допомога пацієнтам з різноманітними діагнозами, повязаними з порушенням обміну речовин, зокрема дифузний, вузловий та дифузно-вузловий зоб, з ожирінням, морбідним ожирінням, які є справжнім викликом для медицини і системи охорони здоров’я розвинутих країн.

Цукровий діабет – це хронічне захворювання, яке потребує тривалої медичної допомоги для запобігання розвитку його руйнівних ускладнень та їх лікування. Рівень діабету зростає в усьому світі. Лікарями відділення проводиться лікування цукрового діабету І та ІІ типів (підбір терапії, навчання самоконтролю, харчування)

Автоімунний тиреоїдит – хронічний запальний процес аутоімунного генезу у щитовидній залозі, який супроводжується деструкцією фолікулярних клітин щитоподібної залози (тиреоцитів).За допомогою сучасних ліків спеціалістам відділення вдається підтримувати гормональний рівень у пацієнтів та забезпечити нормалізацію обмінних процесів.

Це захворювання викликане недостатнім виробленням гормонів корою надниркових залоз. Основне завдання лікування надниркової недостатності – це усунути причини та замістити гормональний дефіцит. При первинній наднирковій недостатності та при вторинній наднирковій недостатності призначається гормональна терапія.

Основним проявом гіпопаратиреозу є тривалі до трьох хвилин тонічні судоми, які виникають симетрично у сгинальних групах м’язів та обумовлені підвищеною збудливістю нервово-м’язового апарату. Частіше спостерігаються судоми нижніх кінцівок.У відділенні проводиться медикаментозне та немедикаментозне лікування гіпопаратиреозу.

Базедова хвороба (дифузний токсичний зоб) досі часто залишається недіагностованою або нелікованою. Лікарями ендокринологічного відділення проводиться лікування Базедової хвороби, незалежно від віку хворого, статі та інших факторів лікування Базедової хвороби проводять медикаментозну терапію, в тому числі, гормональну.

Про відділення

Ендокринологічне відділення госпіталю надає високоспеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з захворюваннями ендокринної системи за Програмою медичних гарантій. У відділенні працюють професійні, ввічливі, коректні, висококваліфіковані співробітники, які надають допомогу пацієнтам з ендокринною патологією, а саме 5 лікарів, 13 молодших медичних сестер, 14 медичних сестер. У відділенні проводиться обстеження і лікування хворих на цукровий діабет, його гострих і хронічних ускладнень, застосовуються сучасні лікарські препарати на принципах доказової медицини. До кожного пацієнта застосовується персональний підхід — лікування підбирається індивідуально, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей. Пацієнти з супутніми захворюваннями можуть пройти комплексне лікування, а при необхідності проконсультуватися у вузьких фахівців (невролога, офтальмолога, хірурга, кардіолога та інших), отримати рекомендації щодо подальшого лікування. У відділенні обладнані комфортні палати, щоб кожен пацієнт відчував себе зручно.

Колектив відділення

Мрочко Світлана Данилівна

Мрочко Світлана
Данилівна

завідувач відділенням, лікар-ендокринолог, лікар-терапевт

Хомʼяк Надія Петрівна

Хом’як Надія
Петрівна

лікар-ендокринолог, лікар-терапевт

Дяків-Корейба Наталя Ігорівна

Дяків-Корейба
Наталя Ігорівна

лікар-ендокринолог, лікар-терапевт, кандидат медичних наук

 Ординаторська -

(0322) 961-167