10

Ліжкомісць в відділенні

41

Персонал

14896

Пацієнтів в минулому році

1410

оперативних втручань в минулому році

Послуги відділення

Відділення цілодобово надає медичну допомогу пацієнтам у невідкладних станах ( при раптовому погіршенні фізичного або психічного здоров’я, яке становить пряму загрозу життю та здоров’ю людини або оточуючих і виникає внаслідок хвороби, травми, отруєння або інших внутрішніх чи зовнішніх причин).

У відділенні є можливість провести протиправцеву профілактику імуноглобуліном і анатоксином. Протягом 2022 року була проведена протиправцева профілактика 42 пацієнтам з травмами різної складності. Правець — це захворювання, що передається при контакті зі спорами бактерій, які живуть у ґрунті та кишковому тракті тварин.

У відділенні облаштовано інфекційний бокс , який дозволяє відокремити потоки пацієнтів і оптимізувати роботу при поступленні пацієнтів з підозрою на ОНІ. Укомплектовано все необхідне на випадок поступлення пацієнтів з радіоактивним опроміненням, яких евакуйовуватимуть, в разі необхідності, із зони ураження.

Пацієнти можуть звертаютись в відділення самостійно з проблемами зі здоров’ям різного ступеня складності. Фахівцями відділення надається невідкладна медична допомога таким пацієнтам, при потребі, проводять їх госпіталізацію та обстеження, у відділенні також можуть проконсультувати пацієнтів лікарі всіх профілів .

У відділенні екстреної медичної допомоги госпіталю є можливість тестування- експрес антиген тести на SARS Cov 19. Проведено за минулий рік 574 ПЛР тести та 1220 експрес антиген тестів на SARS Cov 19. У випадку позитивних результатів таких пацієнтів госпіталізують в інфекційні відділення госпіталю для подальшого лікування.

У палатах денного перебування лікарі відділення проведуть пульсоксиметрію, оксигенотерапію важким пацієнтам, необхідні маніпуляції, забір аналізів, в перев’язочній та гіпсувальній надається допомога при травмах з подальшою госпіталізацією в відділення госпіталю та консультування хворих, які її потребують.

Про відділення

У відділенні наявні три окремі входи: для поступлення планових пацієнтів,окремий вхід для ургентних пацієнтів та інфекційний бокс, при поступленні пацієнтів з підозрою на ОНІ, що дозволяє відокремити потоки і оптимізувати роботу. Є необхідний запас медикаментів та засобів індивідуального захисту на випадок масового поступлення, сортувальні зони розмежовані відповідним чином. Укомплектовано все необхідне, на випадок поступлення пацієнтів з радіоактивним опроміненням, яких евакуйовуватимуть в разі необхідності з зони ураження. Облаштована операційна та палата інтенсивної терапії,в ургентних випадках проводиться ФГДС обстеження, УЗД органів черевної порожнини та рентген, КТ, МРТ. Наявні маршрути пацієнтів у відділенні екстреної медичної допомоги при різних невідкладних станах. Оглядаємо пацієнтів на педикульоз і коросту, проводимо дезобробку при виявленні. Відділення оснащене необхідною апаратурою, – кардіомонітори пацієнтів, дефібрилятори, ЕКГ апарати, наявний запас медикаментів і перев’язувального та гіпсувального матеріалу.

відділення екстреної медичної допомоги

Колектив відділення

 Ординаторська -

(0322)961-140