7

Лікарів вищої категорії

4

Рентген-лаборантів вищої категорії

30100

Обстежень в минулому році

20617

Ультразвукових досліджень в минулому році

Послуги відділення

Це безболісне неінвазивне дослідження функції травного тракту за допомогою рентген-контрастної речовини (барієвої суміші), яку пацієнт випиває протягом обстеження. Даний метод дозволяє визначити наявність грижі стравохідного отвору діафрагми, виразок та ерозій шлунка чи 12-палої кишки а також патологій товстого кишківника.

Проводиться в режимах рентгенографії та рентгеноскопії, для виявлення захворювань легень та середостіння таких як гострі та хронічні запальні та специфічні процеси, новоутворення, сторонні тіла дихальних шляхів та м’яких тканин грудної клітки, переломи ребер, а також наявність рідини в плевральних порожнинах.

Обстеження кісток та суглобів проводиться з метою виявлення порушення цілісності кісток та співвідношення в суглобах (переломи, вивихи), порушення структури кісток (кістково-гнійні процеси та новоутворення кісток), дегенеративно-дистрофічних змін суглобів та хребта. Дослідження проводяться у стандартних укладках, функціональних пробах а також спец.укладках.

Це метод діагностики дозволяє оцінити будову і функцію органів сечовидільної системи, діагностувати наявність новоутворень та конкрементів, їх розташування, а також ступінь патологічних змін внаслідок захворювань сечовидільної системи, який полягає у внутрішньовенному введенні контрастної речовини, яка фільтрується нирками та виводиться разом із сечею. Висхідна урографія дозволяє виявити вроджені та набуті стриктури сечовивідного каналу.

Це лікувально-діагностичний рентгенологічний метод дослідження порожнини матки та маткових труб з використанням рентгенконтрастного засобу, який вводиться через цервікальний канал, в результаті чого на рентгенограмах отримують зображення, що дозволяє оцінити стан порожнини матки та прохідність маткових труб, а також дозволяє відновити прохідність маткових труб

Даний метод допомагає дослідити стан внутрішніх органів (печінки, жовчевивідних шляхів та жовчевого міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, сечового міхура та статевої системи, щитовидної та молочної залози), виявити наявність запальних процесів, новоутворень та порушення функціонування органів. Також за допомогою ультразвуку проводять дослідження судинної системи організму для виявлення атеросклеротичних та тромботичних змін в судинах шиї, кінцівок та аорти. Проводять ультразвукове дослідження суглобів для виявлення запальних процесів.

Про відділення

Рентгенологічне відділення розташоване на трьох поверхах поліклінічного корпусу, а також до складу відділення входять рентген-кабінет та кабінет УЗД, які функціонують у приймальному відділенні. Ретгенологічне відділення обладнане найсучаснішими цифровими стаціонарними та пересувними рентгендіагностичними та ультразвуковими апаратами. Завдяки пересувним апаратам є можливість проводити діагностику важким пацієнтам у палатах стаціонару та реанімації. Зокрема, у відділенні встановлено сучасну рентгендіагностичну систему на 3 робочі місця японського виробництва SHIMADZU Flexavision, яка дозволяє проводити обстеження в режимі рентгенографії та рентгеноскопії, завдяки чому є можливість проводити складні діагностично-лікувальні обстеження, такі як гістеросальпінгографія, в/в та висхідна уро- та пієлографія, обстеження шлунково-кишкового тракту з барієвим контрастом, а також дозволяє уточнювати розташування сторонніх тіл (металічних уламків) у пацієнтів із мінно-вибуховими травмами. Після проведення обстеження, пацієнт одразу отримує заключення та рекомендації лікаря, а також має можливість отримати цифрові знімки на флеш-носії та СD-диски.

Рентгегологічне відділення