Ліжкомісць в відділенні

Персонал

Пацієнтів в минулому році

оперативних втручань в минулому році

Хірургічний метод виправлення дефектів переділки носа за допомогою ендоскопічного обладнання. Цей метод зазвичай має більш малоінвазивний характер порівняно з відкритою хірургією, що може пришвидшити відновлення пацієнта після операції.

Під час цієї процедури хірург робить невеликий доступ до гайморового синусу через носовий хід. Зазвичай використовується ендоскоп для покращення видимості в області операції. Потім відбувається видалення хворобливих тканин або дренаж гайморового синусу.

Це медична процедура, під час якої лікар виконує прокол у барабанній перетинці (тонкій мембрані, яка розділяє вухо зовнішнє та середнє). Парацентез може бути виконаний для полегшення болю та зняття тиску, що виникає внаслідок нагромадження рідини або гною у середньому вусі. Процедура зазвичай виконується за місцевої або загальної анестезії, залежно від умов і індивідуальних особливостей пацієнта.

Хірургічна процедура, спрямована на корекцію структури носа з метою поліпшення як його зовнішнього вигляду, так і функціонування. Це може включати виправлення деформацій, відновлення дихальних шляхів, а також корекцію носових дефектів, таких як кривизна перегородки.

Використовується для лікування хронічного риніту (запалення слизової оболонки носа) або аденоїдів (запалення мигдалин, розташованих у задній частині носоглотки). Хірург робить невеликий доступ через слизову оболонку носа або носоглотку і використовує спеціальні інструменти, щоб видалити частину кістки або м’яких тканин, які перешкоджають нормальному відтоку слизу або повітря. Ця процедура спрямована на полегшення дихання через ніс та зменшення запалення.

Хірургічна процедура, яка використовується для видалення поліпів (або кістково-м’яких виростів) з вуха або вухової порожнини. Поліпотомія вуха може бути необхідною для полегшення симптомів, таких як біль, заложеність вуха, втрата слуху або відчуття дискомфорту.

Відділення хірургії голови та шиї розгорнуте на 40 ліжок, з них щелепно-лицьова хірургія – 5 ліжок, отоларингологічний профіль – 20 ліжок, офтальмологія – 15 ліжок.  У штаті відділення висококваліфікований медичний персонал , в тому числі троє лікарів вищої категорії.

У відділенні виконується надається повний спектр послуг – як неопераційні маніпуляції (взяття біопсії ЛОР-органів, репозиція кісток носа, катетеризація слухових труб), так і високотехнологічні операції на органах вуха, горла і носа (в тому числі ендоскопічні), складні реконструктивні операції в щелепно-лицьовій ділянці, мікрохірургічні операції на оці.

Новий напрямок відділення – офтальмологія, яка забезпечена всім необхідним для всебічної та повної діагностики пацієнтів, в тому числі авторефрактометром, A/B-сканером, який забезпечує якісний і точний скринінг очного яблука. Оптичний когерентний томограф з ангіографією REVO NX дає можливість діагностування багатьох офтальмологічних патологій без додаткового введення контрасту.

Відділення має три окремі операційні для трьох ключових напрямів роботи – отоларингології, щелепно-лицьової хірургії та офтальмології, кожня з яких забезпечена високотехнологічним обладнанням для відповідного напрямку роботи.

У відділенні проводять складні оперативні втручання щелепно-лицевої ділянки:
– лікування травм обличчя (в тому числі переломи верхньої нижньої щелеп, а також переломи виличної кістки та дуги);
– реконструктивно-відновні операції з приводу наслідків травм обличчя (в тому числі після радикального лікування новоутворень, деформацій, отриманих внаслідок раніше перенесених операцій і травм);
– хірургічне та консервативне лікування пухлин обличчя, шиї та покривних тканин голови (в тому числі гемангіом, нейрофібром, ліпом, фібром та пухлин привушної слинної залози);
– лікування набутих вад обличчя;
– кісткова пластика ( в тому числі синус-ліфтинг);
– хірургічне лікування травматичних пошкоджень орбіти;
– хірургічне лікування вад вуздечки верхньої та нижньої губи, язика;
– оперативні втручання при гнійної-запальних захворюваннях щелепно-лицевої ділянки;
– персоніфіковане моделювання титанових імплантантів стінок орбіти
– ортогнатична хірургія – лікування патології прикусу (виправляємо форму, розмір та положення прикусу);
– корекція деформацій верхньої та нижньої щелепи;
– видалення типово та атипово розміщених зубів;
– дентальна імплантація.

На базі відділення працює кафедра хірургічної та ортопедичної стоматології ФПДО. Проводиться надання ургентної стоматологічної допомоги, фахівці кафедри забезпечують увесь обсяг терапевтичних, ортопедичних та хірургічних втручань, ведуть цілодобовий прийом пацієнтів на амбулаторному рівні, забезпечуючи первинну стоматологічну допомогу.

Також наші спеціалісти надають високоспеціалізовану допомогу при різноманітних стоматологічних захворюваннях: пульпіті,  переломі зуба, невралгії,слинокамяній хворобі, перикоронариті, періоститі, альвеоліті, лунковій кровотечі.

Персонал відділення – це професіонали з багаторічним досвідом роботи, яким можна довіритись.