60

Ліжкомісць в відділенні

53

Персонал

931

Пацієнтів в минулому році

?

оперативних втручань в минулому році

Послуги відділення

Відділення надає терапевтичну допомогу: 52 терапевтичних ліжка , де проходять обстеження та лікування пацієнти із захворюваннями серцево-судиної, дихальної, нефрологічної, травної, опорно-рухової систем. Є можливість на ліжку пацієнту провести ЕКГ, спірометрію, УЗД., рентген обстеження, зробити забір аналізів.

У відділенні розгорнуто 2 ліжка на лікування пацієнтів з муковісцидозом.Цим хворим надається мультидисциплінарна допомога. ( Муковісцидоз – це найпоширеніше генетичне, орфанне захворювання в Європі, при якому уражуються екзокринні залози, що спричиняє проблеми дихальної , травної, ендокринної систем).

У відділенні є 6 ліжок для лікування стаціонарних паліативних пацієнтів згідно вимог НСЗУ(безоплатна паліативна стаціонарна допомога на протязі 11-14 днів лікування). З цими пацієнтами також працює мультидисциплінарна команда : проводиться адекватне знеболення, фізіотерапія, харчування, догляд згідно потреб пацієнта.

На базі відділення проходять навчання лікарі-інтерни та середній медперсонал. Програма навчання відповідає вимогам навчального плану , програми циклу спеціалізації. Надана можливість опанування теоретичними знаннями,сучасними мед.технологіями, методиками їх застосування. Інтерни були задіяні під час спалаху пандемії COVID-19.

На базі відділення можна отримати консультативну допомогу лікаря-пульмонолога, провести тести функціонального стану дихальної системи; спірометрію, отримати скерування на дообстеження органів дихання, провести навчання з використання допоміжних або адаптивних пристроїв чи обладнання, обсудити профілактичні щеплення.

На базі відділення проходять комплексне обстеження та необхідне терапевтичне лікування для стабілізації стану пацієнти, які потребують планового оперативного втручання. Це дає можливість скоротити передопераційний ліжко-день та запобігти ускладнень під час операцій .Надається медичний супровід таким післяопераційним пацієнтам.

Про відділення

Ми пишаємося тим, що на базі нашого відділення в 2018р. відкритий
дорослий центр муковісцидозу, який став першим центром такого типу в
Західній Україні.

З 2023р. наш центр включений в пілотний українсько-американський проект для надання таргетної терапії препаратом «Трікафта» для дорослих з муковісцидозом.

З перших днів пандемії COVID-19 наше відділення почало лікування пацієнтів з COVID-19 різного рівня складності перебігу захворювання.

Багато років ми лікуємо геріатричних пацієнтів, пацієнтів з остеопорозом, а з 2020 р надаємо допомогу паліативним хворим.

Життя та здоров`я людини -це найвища цінність громади, тому персонал відділення постійно підвищуєсвою кваліфікацію, щоб надати якісну, безпечну, швидку, ефективну медичну допомогу, а також у нас по родинному затишно.
Напрямки роботи: терапія, пульмонологія, кардіологія, гастроентерологія,
геронтологія, нефрологія, паліативна допомога, патологія опорно-рухового апарату.