60

Ліжкомісць в відділенні

35

Персонал

3164

Пацієнтів в минулому році

1067

Надано психологічну допомогу пацієнтам

Послуги відділення

Надається стаціонарна медична допомога при захворюваннях центральної та периферичної нервової системи ( в тому числі хронічні судинні захворювання головного мозку, радикулоневрити, полінейропатії, хворобу Паркінсона, нейропатію лицевого нерва та інші захворювання). Фахівці відділення застосовують як медикаментозні так і інші методи лікування

Лікуванням психосоматичних розладів займається лікар психіатр або психотерапевт відділення. Методи лікування визначаються причинами та механізмами розвитку хвороби, станом хворого. Застосовують: психотерапію, фармакотерапію, фізіотерапію, дієтотерапію, БОС-терапію, світлотерапію, ЛФК, масаж і мануальну терапію.

Лікування депресії проводиться методом психотерапії і медикаментозно. Спеціалісти відділення застосовують когнітивний і інтерперсональний методи. Використовують і нетрадиційні способи лікування даного захворювання, такі як терапії музикою або малюванням. Будь-яка терапія дає хворому шанс вилікуватися і повірити в свої сили.

Для лікування посттравматичного стресового розладу у відділенні в першу чергу застосовується психотерапія. Також може застосовуватись когнітивно-поведінкова терапія, EMDR-терапія (десенсибілізація та опрацювання травми рухом очей) або групова психотерапія. Фахівці відділення використовують також медикаментозну терапію.

Лікування порушення сну залежить від типу розладу та його причини. Основою лікування розладів сну служить психологічна робота і широкий спектр терапевтичних методів, спрямованих на усунення першопричини розвитку проблеми. Лікування у відділенні передбачає призначення медичних препаратів при порушенні сну.

У відділенні використовується комплексний підхід до лікування пацієнта з черепно-мозковими травмами: від моменту надання першої допомоги до наступної діагностики та призначення схеми лікування. Залежно  від характеру і складності ушкоджень а також індивідуальних особливостей організму  використовують медикаментозну терапію.

Про відділення

Неврологічне відділення приймає пацієнтів із  порушеннями в сфері психосоматичного здоров’я, а також із неврологічними  порушеннями . Спеціалісти відділення надають медичну допомогу при захворюваннях центральної та периферичної нервової системи, психосоматичних розладах депресивних станах, панічних атаках. В лікувально-діагностичній роботі відділення застосовуються такі методи діагностики як електроенцефалографія, реоенцефалографія, електронейроміографія, рентгенографія, доплерографія, МРТ, КТ. Методики лікування використовуються диференційовано з урахуванням особистісних особливостей пацієнтів та характеру захворювання у повній відповідності до локальних протоколів надання медичної допомоги, адаптованих до умов роботи в госпіталі.Також пацієнти, при потребі, можуть отримати кваліфіковану консультації суміжніх спеціалістів установи.