В поліклініці ведуть консультативний прийом лікарі 18 спеціальностей, працює 58 медичних працівників, які надають кваліфіковану консультативну та амбулаторну медичну допомогу усім категоріям населення. Від початку повномаштабної війни в Україні щоденно поліклініка госпіталю обслуговує військовослужбовців, внутрішньопереміщених осіб, а також пацієнтів не залежно від їх місця проживання, котрі потребують медичної допомоги. 

       Ми маємо укладений договір з НСЗУ, обслуговуємо пацієнтів за Програмою медичних гарантій, надаємо первинну та вторинну(спеціалізовану) медичну допомогу, укладаємо декларації, консультуємо за вузькими медичними напрямами.

       Поліклінічне відділення розраховане на 250 відвідувань в день. За 2022 рік проведено 68615 прийомів, загалом  амбулаторних послуг внесено в  Хелсі –113757, також проведено 1479 вакцинацій. Наше відділення оснащене сучасним медичним обладнанням, що дозволяє нам проводити точну діагностику, відповідно ефективне лікування наших пацієнтів. Пропонуємо широкий спектр послуг – діагностичні обстеження(ультразвукова діагностика, електро – енцефалографія, реоенцефалографія, електронейроміографія, денситометрія, спірометрія, ехокардіографія, електрокардіографія, цистоскопія, рентгенографія) та повний спектр лаболаторних досліджень, кабінет вакцинації. На базі консультативної поліклініки функціонує ендоскопічне відділення. 

     Звернувшись до нас Ви отримаєте всі необхідні медичні послуги. Наша велика команда лікарів – професіоналів завжди з радістю допоможе Вам зберегти та покращити  Ваше здоров’я та продовжити  життя.

Кардіологія

Урологія

Функціональна діагностика

Травматологія

Сімейна медицина

Хірургія

Невропатологія

Ендокринологія

Інфектологія

Дерматологія

Офтальмологія

Отоларингологія

Гінекологія

 Реєстратура поліклініки -

(0322) 590-267