50

Ліжкомісць в відділенні

42

Персонал

1016

Пацієнтів в минулому році

1003

надано реабілітаційної допомоги в минулому році

Послуги відділення

Послуги лікаря фізичної реабілітаційної медицини включають в себе: консультацію, обстеження з використанням клінічних інструментів та опитувальників, розробку індивідуального реабілітаційного плану в SMART форматі разом з МДРК (мультидисциплінарною реабілітаційною командою), виконання пост-ізометричної релаксації м’язів

👉проведення комплексного обстеження/оцінки/визначення потреб окремого пацієнта або потреб групи пацієнтів (наприклад, за допомогою гоніометрії, тесту Ловетта, ООРФ).

👉встановлення діагнозу, визначення прогнозів і плану заходів

👉надання консультації в рамках своєї компетенції та визначення того, коли пацієнтам слід звернутися до інших медичних фахівців

👉впровадження програми втручання/лікування, складеної фахівцем фізичної реабілітації

👉визначення очікуваних результатів будь-якого втручання/лікування

👉надання рекомендацій для самостійного функціонування.

В послуги ерготерапевта входять: консультація ерготерапевта з обстеженням за допомогою клінінчних інструментів, розроблення ІРП на основі даних клінічних інструментів, відновлення координації рухів верхньої кінцівки, відновлення дрібної моторики, тренування або перенавчання навичок в кухонній зоні, тренування навичок самообслуговування та інші.

В послуги терапевта мови та мовлення (логопеда) входить: оцінка функції ковтання, оцінка мовлення, оцінки мови за допомогою клінічних інструментів, на основі даних клінінчних інструментів розробка індивідуального реабілітаційного плану в Smart форматі: тренування навичок мовлення, мови, побіжності мовлення.

Послуги психолога включають в себе: детальна оцінка психологічного стану пацієнта та його когнітивна та/або поведінкова оцінка за допомогою шкал та опитувальників, розробку індивідуального реабілітаційного плану в SMART форматі відповідно до даних клінічних інструментів, когнітивно-поведінкову терапію.

Ботулінотерапія – це ін’єкційна процедура, яка широко застосовується в медицині, зокрема неврології та реабілітації. Вона проводиться для лікування спастичності, бруксизму, ДЦП, мігрені, хронічного нетримання сечі, косоокості, больових відчуттів у суглобах і спині. Ботулотоксин типу А – це препарат, який використовується під час проведення ботулінотерапії.

Про відділення

Фізична реабілітація є комплексом заходів, необхідних для повернення пацієнта до нормального життя після важких хвороб, травм, оперативних втручань. Для відновлення здоров’я, працездатності, нормального фізичного й емоційного стану запрошуємо вас. Для забезпечення якісної роботи у відділенні працює мультидисциплінарна команда з кваліфікованих спеціалістів: лікарів (фізичної і реабілітаційної медицини, невропатологів, кардіолога, лікаря лікувальної фізкультури, фізіотерапевта, психотерапевта), фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопеда, сестер медичних з лікувальної фізкультури, фізіотерапії та масажу. Якщо у вас були травми чи пошкодження після хвороб опорно-рухового апарату, нервової системи – призначаємо курс медичної реабілітації. У відділенні є зали фізичної реабілітації, ерготерапії, фізіотерапії, масажу, які оснащені сучасним обладнанням, необхідним для процесу реабілітації. У відділенні запроваджений метод лікування м’язової спастичності кінцівок за допомогою ботулотоксину!

Колектив відділення

 Ординаторська -

(032)259-30-10