Ласкаво просимо на сторінку новин госпіталю! Тут Ви знайдете найактуальніші новини та оновлення про наш госпіталь, наші медичні послуги, інновації та досягнення нашої команди. Ми прагнемо не тільки забезпечувати високоякісне медичне обслуговування, але й залишатися на передовій у розробці нових методів та технологій лікування. Тому, залишайтеся на зв’язку з нами, щоб дізнатися про останні новини та інформацію, яка може бути корисною для Вас та Ваших близьких.

Відновимо людину – людина відновить все

«Відновимо людину – людина відновить все» - такою тезою розпочала свою презентацію Алла Рогуля, заступник медичного директора з реабілітації КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи»
Читати далі
місія Reconstruction

В госпіталі вперше відбулась американсько-українська місія Reconstruction

28 квітня стартувала американсько-украінська місія Reconstruction. Вперше вона відбувається в нашому госпіталі!  Провідними фахівцями з реконструктивно-пластичної хірургії обличчя було проведено огляд десяти пацієнтів.

Читати далі

Місія «Reconstruction» для наших захисників

У рамках місії «Reconstruction» до відділення хірургії голови та шиї нашого госпіталю та кафедри хірургічної та ортопедичної стоматології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького приїжають провідні спеціалісти зі США, аби допомогти нашим лікарям виправити найскладніші вади обличчя і шиї після мінно-вибухових поранень наших захисників.

Читати далі
1 2 3