Ласкаво просимо на сторінку новин госпіталю! Тут Ви знайдете найактуальніші новини та оновлення про наш госпіталь, наші медичні послуги, інновації та досягнення нашої команди. Ми прагнемо не тільки забезпечувати високоякісне медичне обслуговування, але й залишатися на передовій у розробці нових методів та технологій лікування. Тому, залишайтеся на зв’язку з нами, щоб дізнатися про останні новини та інформацію, яка може бути корисною для Вас та Ваших близьких.
![](https://hospital-veterans.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_270724-1110x601.jpg)
Вітаємо з днем медичного працівника!
Віднедавна 27 липня позначене в українському календарі як День медичного працівника. В умовах війни ця професія набула нового змісту: рис героїзму, мужності, відваги. Медики – це справжні герої, чий внесок сьогодні не вдасться переоцінити.
![](https://hospital-veterans.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_040724_2-1110x601.jpg)
Відкриття сучасного реабілітаційного відділення
Із радістю повідомляємо, що сьогодні в нашому госпіталі запрацювало сучасне реабілітаційне відділення із залом для маломобільних пацієнтів!
![](https://hospital-veterans.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/news_100624_1-1110x601.jpg)
Підсумки роботи другої місії США-Україна
За підтримки департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА завершився другий етап нашого спільного американсько-українського урологічного проєкту. Цей етап був надзвичайно продуктивним та приніс важливі досягнення у сфері урології.
![](https://hospital-veterans.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/news050624_3-1110x601.jpg)
Старт другої місії співпраці США-Україна у галузі реконструктивної урології
4 червня стартувала друга місія історичного проєкту співпраці між медичними центрами Сполучених Штатів Америки та України у галузі реконструктивної урології.
![](https://hospital-veterans.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/novyna230524_2-1110x601.jpg)
Відновимо людину – людина відновить все
«Відновимо людину – людина відновить все» - такою тезою розпочала свою презентацію Алла Рогуля, заступник медичного директора з реабілітації КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи»
![](https://hospital-veterans.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/medsestra_news2-1110x601.webp)
Вітаємо з днем медичної сестри!
Шановні медичні сестри!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Міжнародним Днем медичної сестри!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Міжнародним Днем медичної сестри!