19526

загальноклінічних досліджень в минулому році

140826

гематологічних досліджень

369043

біохімічних досліджень

20022

імунологічних досліджень

Послуги відділення

Загальноклінічний аналіз крові (ЗАК)- це один з найважливіших діагностичних аналізів і включає в себе безліч гематологічних тестів, які дозволяють отримати докладну інформацію про стан периферичної крові. Це легкодоступний скринінговий тест, в результаті якого можна виявити запалення, анемію, коагулопатії або новоутворення гемопоетичних органів, кровопаразитарні інвазії.

Загальний аналіз сечі- це комплексне дослідження, в ході якого визначають загальні, фізико-хімічні  та мікроскопічні властивості сечі. Доступні для визначення показники дозволяють отримати додаткову інформацію для оцінки обміну речовин, а також перебігу інфекційних та запальних процесів, а саме –   виявлення прихованої крові в калі, дослідження калу на хелікобактер пілорі. Цитологічні дослідження – це дослідження ліквору та випітних рідин.

Біохімічний аналіз крові – лабораторний метод дослідження,що використовуються в медицині, за результатами якого можна судити про функціональний стан органів і систем організму людини.

Коагулограма є коплексним тестом,що дозволяє одночасно оцінити найбільш важливі показники адекватності роботи системи згортання крові. Вона використовується для виявлення першопричин розвитку тромбозів і схильності до кровотеч, для скринінгу в перед- та післяопераційному періоді,в оцінці ризиків розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Імунологічне дослідження-це діагностичний метод,який вивчає вплив антитіл та чужорідних речовин,з якими бореться організм (антигенів).В організмі антигени здатні викликати імунну реакцію, спрямовану на захист цілісності внутрішнього середовища від чужорідних речовин.

Про лабораторію

Клініко -діагностична лабораторія забезпечує цілодобове обстеження хворих усіх відділень і виконує найширший спектр досліджень. Основні дослідження виконуються протягом одного робочого дня, але є можливість термінового(протягом 1-2 годин)обстеження по життєво важливим лабораторним показникам.
Отримані в результаті проведених лабораторних досліджень дані дозволяють достовірно поставити діагноз, оцінити загальниий стан і ступінь захворювання та призначити необхідне та ефективне лікування, а також запобігти розвитку ускладнених форм хвороби на ранній стадіі‌ зараження.

Гематологічні дослідження проводяться на автоматизованому гематологічному аналізаторі Genrui .В аналізаторі використовується технологія MAPS та лазерна проточна цитометрія в поєднанні з сучасним програмним забезпеченням.
Біохімічні дослідження проводяться на автоматичному біохімічному аналізаторі «Sinova DS-261».
Дослідження гемостазу проводиться на автоматичному аналізаторі COAG M.

Якість всіх реагентів та розхідних матеріалів, що використовуються в лабораторії підтверджується Європейськими Вимогами для медичних приладів.
КДЛ регулярно бере участь в системі зовнішньої оцінки якості. Внутрішньолабораторний контроль якості за допомогою контрольних сироваток проводиться щоденно.

Клініко-діагностична лабораторія

Колектив лабораторії

 Ординаторська -

(067)792-10-47 , (032)259-02-25