Відкриття реабілітаційного відділення

28 жовтня в нашому госпіталі відбулось довгоочікуване відкриття  сучасного відділення фізичної реабілітації для наших пацієнтів яким це потрібно!

💪  В нас функціонують зали кінезіо-, ерго-, та фізичної терапії, кабінети преформованих медичних чинників та для надання індивідуальної реабілітаційної допомоги.
🦾  Подбали про безбарʼєрність. Приміщення обладнали сучасною системою кондиціонування та вентиляції.
👆  Відкриття нового просторого відділення зі сучасним оснащенням допоможе охопити якісними послугами з відновлення значно більше пацієнтів !

🤝 Хочемо подякувати Львівській обласній державній адміністрації,  Максиму Козицькому, Львівській обласній раді, Юрію Холоду, Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА за всебічне сприяння нашій установі у покращенні умов перебування під час лікування та реабілітації наших пацієнтів, в тому числі цивільного населення, що постраждало від рук російської агресора.
Проект було зреалізовано під егідою міністерства охорони здоров’я України  та Віктора Ляшко