Благочинна місія чеських пластичних хірургів

З 21 04. 2024 по 30.04.2024 року у КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи» будуть працювати найкращі пластичні хірурги з Чехії.

Це третя благочинна місія у Львові на протязі 10 місяців, яка проводиться під керівництвом Чеського консульства та організації MEDEVAC. Минулі місії були успішними. Проконсультовано більше 40 пацієнтів з перенесеними травмами кінцівок, прооперовано 25 пацієнтів, в основному військові. Маємо дуже добрі результати спільної роботи. 21.04. 2024 року у госпіталі будуть проводитися консультації пацієнтів, військових і цивільних з набутими та вродженими вадами. Бажаючі потрапити на консультації до відомих лікарів просимо записуватися за телефонами: