У Львові відкрили спеціалізовану клініку протезування та реконструкції Superhumans Center

16 Кві 2023 Мeдицина

На базі лікарні у Винниках відкрили Superhumans Center – Всеукраїнський центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки для людей, які постраждали внаслідок війни. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

У п’ятницю, 14 квітня, офіційно відкрили першу частину клініки. У Superhumans Center уже працюють лабораторія, де виготовляють та збирають протези, реабілітаційний басейн, музей протезів. Також тут доступна фізична реабілітація і психологічна підтримка.

Усі послуги для постраждалих внаслідок війни у клініці надають безкоштовно. Загалом у медзакладі працюватимуть більше 100 лікарів.

«Усі технології, методи лікування та обладнання – найновіші у світі. Тут працюватимуть найкращі фахівці України, регулярно консультуватимуть їх іноземні світочі медицини. За рік у Superhumans Center зможуть прийняти до 3000 пацієнтів. Тепер передова медицина є в Україні, більше не потрібно їхати за кордон», – прокоментував Максим Козицький.

Примітно, що під час відкриття один з амбасадорів клініки, американський бізнесмен Говард Баффет, особисто передав чек на 1 мільйон доларів на протези українцям.

Як додають у самій клініці, на те, аби завершити всі ремонтні роботи і відкрити першу частину медзакладу, знадобилось 5 місяців. До кінця 2023 року у Superhumans Center планують відкрити другий корпус з операційним та стаціонарним відділеннями.

«Ми зібрали світову експертизу, знання, досвід та технології у нас, в Україні, щоб superлюди мали змогу проходити лікування та реабілітацію вдома поруч із рідними, не витрачаючи дорогоцінний час на дорогу. Щоб вивести сферу протезування в Україні на новий рівень, змінити думку про те, що з інвалідністю неможливо вести активне життя», – кажуть у Superhumans Center.

Зазначимо, що Superhumans Center створюють на базі Винниківського госпіталю. Це є неприбутковий заклад, який не отримує державного фінансування, він існує за кошт міжнародних меценатів та українських спонсорів.

Серед амбасадорів, які допомагають збирати гроші на клініку, є Стінг та його дружина Труді, британський бізнесмен Річард Бренсон, перша леді Олена Зеленська, американський актор Лієв Шрайбер, Андрій Данилко, всесвітньо відомий шукач пригод і телеведучий Беар Грілс.

Superhumans Center спеціалізується на протезуванні дорослих і дітей, хірургічних операціях із реконструкції та на відновленні понівечених частин тіла або обличчя, а також на лікуванні посттравматичного синдрому.

Першими пацієнтами медзакладу стали  військові Андрій Гідзун та Віталій Іващук. Їм встановили біонічні протези рук. У Superhumans Center вже почали формувати чергу пацієнтів.

Шукати

+