Прикупенко Максим Васильович

Прикупенко Максим
Васильович

генеральний директор

Освіта

2000 – закінчив лікувальний факультет Львівського державного медичного
університету ім. Данила Галицького

 

Кандидат медичних наук, магістр державного управління
Член Асоціації хірургів Львівської області.
Член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів з 2002 року.
Член Українського лікарського товариства.

Розпочав професійну діяльність в якості лікаря-хірурга центру ендоскопічної хірургії в клінічній лікарні Львівської залізниці . Загальний стаж роботи хірургом – 20 років
2007 -2010 –  асистент кафедри ендоскопії та малоінвазивної хірургії Львівського національного медичного  університету ім. Данила Галицького.
2015 – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. Є автором 14 наукових праць, опублікованих у вітчизняних та іноземних виданнях. Неодноразово виступав з доповідями на наукових форумах різного рівня.

З 2015 – асистент кафедри загальної хірургії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (викладав англомовним іноземним студентам).

3 2018 по 2020  навчався у  Львівському регіональному інституті  національної академії управління при президентові Украіни за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Отримав диплом магістра державного управління.

У 2022 році закінчив Львівський університет бізнесу та права та здобув кваліфікацію бакалавра за спеціальністю “Право”

У червні 2018 року за результатами публічного конкурсу затверджений  на посаду генерального директора КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи”.