162712

Процедур в минулому році

30

Персонал відділення

3000

Проліковано хворих в минулому році

300

Амбулаторних хворих в минулому році

Послуги відділення

В послуги ерготерапевта входять: консультація ерготерапевта з обстеженням за допомогою клінінчних інструментів, розроблення ІРП на основі даних клінічних інструментів, відновлення координації рухів верхньої кінцівки, відновлення дрібної моторики, тренування або перенавчання навичок в кухонній зоні, тренування навичок самообслуговування та інші.

В послуги фізичного терапевта входять: консультація фізичного терапевта з обстеженням за допомогою клінінчних інструментів, розроблення ІРП на основі даних клінічних інструментів, терапевтичні втручання на відновлення сили м’язів, амплітуди рухів, відновлення правильного стереотипу ходи, підбір допоміжних засобів реабілітації.

Послуги лікаря фізіотерапевта включають в себе: консультацію лікаря фізіотерапевта з подальшим призначенням преформованих фізичних чинників таких як: ударно-хвильова терапія, пресотерапія, фонофорез, магнітотерапія, TR терапія, кріотерапія, стимуляція периферичних нервових волокон та м’язів, іонофорез.

Послуги лікаря фізичної реабілітаційної медицини включають в себе: консультацію, обстеження з використанням клінічних інструментів та опитувальників, розробку індивідуального реабілітаційного плану в SMART форматі разом з МДРК (мультидисциплінарною реабілітаційною командою), виконання пост-ізометричної релаксації м’язів.

Послуги психолога включають в себе: детальна оцінка психологічного стану пацієнта та його когнітивна та/або поведінкова оцінка за допомогою шкал та опитувальників, розробку індивідуального реабілітаційного плану в SMART форматі відповідно до даних клінічних інструментів, когнітивно-поведінкову терапію.

В послуги терапевта мови та мовлення (логопеда) входить: оцінка функції ковтання, оцінка мовлення, оцінки мови за допомогою клінічних інструментів, на основі даних клінінчних інструментів розробка індивідуального реабілітаційного плану в Smart форматі: тренування навичок мовлення, мови, побіжності мовлення.

Про відділення

Відділення пропонує наступні послуги: фізична терапія після перенесеного інсульту, фізична терапія з наслідками перенесеної ЧМТ, фізична терапія при ураженнях периферичної нервової системи, фізична терапія після ураження спинного мозку, фізична терапія при ураженні ОРА (ротаторна манжета, деформуючі остеоартрози, артрити, переломи, ушкодження м’яких тканин, пошкодження сухожилля та зв’язок, та після реконструктивних оперативних втручань), фізична терапія після травматичних ампутацій кінцівок, фізична терапія при політравмах.

Також персонал відділення надає послуги з гострої реабілітації у інших відділеннях, а саме відділення інтенсивної терапії, хірургічні відділення, ортопедо-травматологічне відділення, відділення артрології, вертебрології та нейрохірургії, відділення неврології та інсультне відділення. Також МДРК відділення надає послуги з ерготерапії: навчання навичок самообслуговування, навчання особистої гігієни та догляду за собою, тренування навичок повсякденного життя (готування,прибирання,та інше), розвиток когніції ( пам’ять, увага, концентрація,), розвиток/тренування дрібної моторики та інше. Окрім цього до команди входить : психолог, терапевт мови та мовлення, тренери наставники (Представники ГАР), соціальний працівник. На базі відділення створений кабінет асистивних технологій, що дає змогу надавати послугу з забезпечення допоміжними засобами реабілітації, притримуючись 4-крокової моделі забезпечення та іншим кращим міжнародним практикам.